DZIEŃ CZEKOLADY

Dzisiaj w naszej szkole był bardzo słodki dzień. Z okazji Dnia Czekolady nasi uczniowie mieli okazję delektować się przepyszną czekoladą. Była czekolada w tabliczkach, kostkach i w formie płynnej. Czekoladowa fontanna robiła furrorę. Dzieci mogły spróbować czekoladę z owocami, chrupkami lub ciastkami. Czekolady były mleczne, gorzkie, nadziewane, te smakowe i z orzechami albo bez. Każdy mógł sobie wybrać taką jaką lubi.

Dzisiaj nikt nie śmiał się, że kolega miał brudną buzię :-), bo buzia w czekoladzie to naturalny widok dzisiejszego dnia. Jak ogólnie wiadomo czekolada poprawia nastrój, więc dzisiaj widzieliśmy same uśmiechnięte buzie. Czekolada również zmniejsza stan zapalny, ochrania komórki nerwowe przed degeneracją, poprawia parametry sercowo-naczyniowe, reguluje gospodarkę węglowodanową, korzystnie wpływa na skład flory jelitowej.

Czekoladowe buzie świadczyły o tym, że wszyscy uwielbiają CZEKOLADĘ!