Projekt „Świętujemy Freblujemy”

Nasza „Grupa przedszkolna” aktywnie uczestniczyła w ogólnopolskim projekcie „Świętujemy Freblujemy”, którego celem było przybliżenie dzieciom założeń pedagogiki Friedricha Fröbla poprzez twórczą i radosną zabawę. Realizacja projektu odbywała się poprzez różnorodne działania dostosowane do wieku.

Dzięki różnorodnym aktywnościom dzieci rozwijały swoje kompetencje poznawcze, społeczne i emocjonalne, a także uczyły się poprzez działanie i zabawę – zgodnie z ideą pedagogiki freblowskiej.