Program Projektor

Program Projektor w naszej szkole!

To program, który łączy studentów, nauczycieli i ekspertów, aby prowadzić ciekawe zajęcia rozwojowe dla dzieci – nawet w najmniejszych miejscowościach w Polsce. W naszej szkole gościliśmy studentów z Zielonej Góry i Szczecina.

Podczas warsztatów 17 kwietnia 2026, uczniowie dowiedzieli się jak skutecznie się komunikować oraz poznali metodę FUKO – prosty sposób mówienia o swoich uczuciach i potrzebach, bez oceniania innych.

Serdecznie dziękujemy!