Dzień Ziemi
W naszej szkole podstawowej uczniowie klas 1–3 radośnie obchodzili Dzień Ziemi, uczestnicząc w wielu kreatywnych i edukacyjnych aktywnościach. Dzieci z zaangażowaniem wykonywały kolorowe kwiaty z papierowych talerzyków, rozwijając swoją wyobraźnię i zdolności manualne.
Podczas zajęć uczniowie pracowali również z kartami pracy, dzięki którym poszerzali swoją wiedzę na temat ochrony środowiska i dbania o naszą planetę.
Kulminacyjnym punktem dnia było wspólne sadzenie kwiatów na szkolnym podwórku, co sprawiło dzieciom wiele radości i pozwoliło poczuć, jak ważna jest troska o przyrodę. Uczniowie aktywnie włączyli się także w sprzątanie terenu wokół szkoły, zbierając śmieci i ucząc się odpowiedzialności za środowisko.
To był wyjątkowy dzień pełen uśmiechu, nauki i wspólnego działania na rzecz naszej planety. ![]()
![]()




